Menu

W jaki sposób łatwo oraz ekspresowo zdobyć gotówkę

Luty 26, 2018 - Blog
W jaki sposób łatwo oraz ekspresowo zdobyć gotówkę

Jeśli masz na własność lokal wtedy będziesz w stanie zdobyć potrzebne środki bez sprawdzania historii spłaty zadłużenia w jednostce prywatnej. Instytucje bankowe także proponują zobowiązania pod zastaw, jednak by takie pożyczki zdobyć trzeba pokazać zaświadczenia wskazujące na nasze dochody. Na dodatek historia kredytowa pożyczkobiorców będzie szczegółowo przeglądana w rejestrze dłużników.

Niemało dłużników pragnie uciec od takiego typu sytuacji, w związku z tym poszukuje pożyczek niebankowych. Kultowe chwilówki internetowe udzielane są co prawda dla osób bez badania zdolności jednakże kwoty owych wierzytelności bywają najczęściej niewysokie. W przypadku, jeżeli pilnie pożądamy ponad 12 tysięcy zł będziemy mogli ubiegać się o pożyczki pod zastaw domu. Istnieje sporo przedsiębiorstw pozabankowych, które dostarczają tego typu usługi, aczkolwiek powinno się pożyczać od sprawdzonej instytucji. Polecamy Grupę Safe House, jaka od od lat 90-tych świadczy inwestum.com.pl grupa inwestycyjna. Będą to zobowiązania finansowe bez wymogu opuszczania mieszkania z wpisem do księgi hipotecznej, stąd klient wciąż będzie mógł zamieszkiwać w mieszkaniu.

Jak uzyskać pieniądze pod zastaw nieruchomości

Gdy pożądamy ubiegać się o kredyt pod zastaw mieszkania należy nawiązać kontakt z BOK Inwestum. W ciągu ustaleń doradca kredytowy zaznajomi naszą osobę z niuansami zobowiązań finansowych a dodatkowo zaoferuje nam sumę pożyczki. Historia finansowa klienta nie będzie badana w bazach informacji gospodarczej, nie jest zmuszony przygotowywać też dokumentów zatwierdzających osiągane przychody. Niemniej jednak istotne jest aby nieruchomość była zlokalizowana na terenie dawnego miasta wojewódzkiego, dla przykładu Kraków, Bydgoszcz czy Poznań. Kwota zobowiązania może sięgać do pięćdziesięciu procent wartości mieszkania. Cechuje się niewysokim oprocentowaniem jak i również możliwością odroczenia okresu spłaty.

Kluczowe oświadczenia

Instytucja nie potrzebuje poświadczeń o zarobkach ale niezbędne będą oświadczenia na temat danej nieruchomości. W związku z tym wnioskodawca ma obowiązek przedstawić wycinek z KW, akt notarialny oraz dodatkowe dokumenty dotyczące liczby osób zameldowanych. Niezbędne jest żeby wykonać fotografie nieruchomości z zewnątrz i ze środka. Na bazie tego będzie oszacowana cena domu. Gotówkę zdołamy zdobyć już następnego dnia. Pieniądze powinniśmy uregulować po 1,5 roku.