Po co stosuje się zapachy i perfumy?

by Alicja
0 comment
ięknym zapachem możemy otulić się dla lepszego samopoczucia, rozpylając po francusku mgiełkę wokół siebie i wchodząc w zapach. Pamiętaj, aby wybierać oryginalne perfumy damskie, np. z drogerii internetowej Perfumy marzeń: https://perfumy-marzen.pl/ To przede wszystkim gwarancja zapachu i niezmienionej kompozycji.

Perfumy to nieodłączna część stylizacji, mogąca sporo powiedzieć o człowieku, jego charakterze, osobowości, i sposobie patrzenia na świat. Np. indywidualiści wybiorą na swoje wymarzone zapachy perfumy intrygujące i nietuzinkowe, żeby wyróżnić się z tłumu. Natomiast dla przedsiębiorcy zapach stanowi jeden z elementów jego  formalnego ubioru, i dzięki odpowiednio dobranym perfumom będzie chciał wzmocnić wrażenie profesjonalizmu. Takie osoby często posiadają garderobę zapachową, składającą się z kilku zapachów, używanych w zależności od okazji. Jako że interesują się perfumami, doskonale wiedzą, które z nich zwrócą uwagę płci przeciwnej, a które podkreślą ich status materialny.

Badania psychologiczne wykazały m.in. że lawenda sprzyja odprężeniu, czekolada wzbudza nastrój romantyczny, a aromat róży uspokaja. Podobne efekty mogą wywoływać perfumy.

A jakie będą Twoje zapachy marzeń?

 

Podział na damskie i męskie perfumy.

Perfumy damskie są nieco bardziej subtelne a także są słodsze od perfum męskich. Najczęściej zawierają nuty cytrynowe, kwiatowe czy nawet orientalne. Perfumy damskie są dostępne w lekkiej, zwiewnej formie jeśli chcemy podkreślić naszą kobiecość lub w mocnej, seksownej kompozycji jeśli czeka nas wielkie wyjście i chcemy czuć się, jak „milion dolarów”.

Ważnym aspektem jest to, aby nie przesadzić z intensywnością perfum damskich. Mężczyźni za najbardziej atrakcyjne uważają perfumy damskie delikatne o nutach kwiatowych, np. konwalie, kwiat pomarańczy, bergamotka lub kwiaty ylang-ylang, lilia czy orchidea, delikatne nuty owocowe, np. brzoskwinia, jabłko, czarna porzeczka czy delikatne cytrusy, takie jak mandarynka, oraz z dodatkiem ciepłego, uwodzicielskiego piżma, a także aromaty nieco bardziej wyraziste z dodatkiem wanilii czy jaśminu. Wielu mężczyzn marzy, aby zapach jego wybranki był połączeniem nut kwiatowych ze słodszą nutą, jak wanilia lub czekolada – takie zapachy wydają im się najbardziej pobudzające i najsilniej działają na ich zmysły. Okazuje się, że mężczyźni szczególnie preferują niektóre znane, kultowe kompozycje oparte właśnie na takich nutach.

Wszystkie delikatne, jak i uwodzicielskie, zmysłowe zapachy, znajdziesz w drogerii internetowej Perfumy Marzeń, np.: Armani Diamonds.

Luksusowe perfumy, w których szczególnie wyróżniają się nuty drzew, paczuli, wanilii, a także nuty kwiatowe i owocowe. Ta kompozycja sprawia, że każda kobieta może poczuć się niezwykle elegancko, zmysłowo i beztrosko. Ten zapach może stać się Twoim wymarzonym!

Co ciekawe – mężczyźni cenią sobie przede wszystkim umiar w stosowaniu perfum damskich. Na pewno słyszałaś od bliskiego Ci mężczyzny, że lubi Twój naturalny zapach, np. zapach Twoich włosów lub skóry. Dlatego nie warto całkowicie maskować swojego naturalnego zapachu, ale uzupełnić go delikatnymi perfumami damskimi, które świetnie się z nim zmieszają i podkreślą Twoją kobiecość, a przede wszystkim sprawią, że Twój facet będzie kojarzył ten zapach wyłącznie z Tobą.

Kiedy już znalazłaś swój wymarzony zapach lub swoje wymarzone zapachy, nie musisz po nie biegać, wystarczy że w wygodny sposób, oszczędzając czas, zamówisz je w drogerii internetowej Perfumy Marzeń.

You may also like

Leave a Comment